کباب

محبوب‌ترین غذای خاورمیانه هر چقدر هم که فراتر از مرزهای ایران رفته باشد و هر چقدر هم سعی شده باشد جایی غیر از ایران اسم‌گذاری بشود و سر سفره‌ها برود. آخر فقط کباب ایرانی است که گوشت لذیذش با روش‌های مادرانه طعم‌دار می‌شود،‌ سیخ می‌شود و می‌رود روی ذغال‌های سرخ مرکبات. کباب ایرانی که بوی لحظه‌های خاطره‌انگیز کنار هم بودن و طعم بی‌نظیر غذا‌های خانگی را به همراه دارد تا آماده شدن و رسیدن به سفره شما فاصله‌ زیادی ندارد. نهایتا!! فاصله‌ای به اندازه یک سفارش تلفنی. پس تکرار خاطرات خوشمزه و لحظه‌های شیرین را به ما بسپارید.

تهیه شده از بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه

طبخ شده با حرارت ذغال کاملا سنتی

تهیه شده از بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه

کباب ایرانی

حرارت ذغال‌های مرکبات ذره ذره گوشت‌های طعم‌دار شده به روش دامداران آریایی را آب می‌کند و بعد از چند دقیقه یکی از خوشمزه‌ترین غذاهای ممکن آماده‌ خوردن شده. شاید طبق یک تاریخچه افسانه‌ایی اولین‌بار به این شکل کباب پخته شد و شد ناهار یک چوپان خسته. غذایی که توی دهن آب می‌شد و خوده چوپان هم از کشف‌اش شگفت‌زده بود.

شهرت و محبوبیت جهانی

امروزه ولی به عقیده خیلی‌ها اون غذا شده محبوب‌ترین ‌غذای خاورمیانه، که قطعا شهرتی جهانی داره و خیلی از افراد معروف دنیا برای چشیدن طعم بخصوصش به خودشون زحمت دادن و تا کشورهایی که کباب‌های معروفی دارن سفر کردن، یا هستند آشپزهای زیادی که فقط بخاطر طعم خاص کباب‌هاشون کلی معروف شدن.

کباب بام شهر

ما هم سعی کردیم به عنوان رستورانی در کشوری که به نوعی خودش رو خواستگاه کباب می‌دونه با پخت کباب، هم به شکل سنتی و با در نظر گرفتن نقاط قوت نستالژیکش برخورد کنیم و هم از به کار بردن متدهای جدید و علمی آشپزی با دستگاههای تکنولوژیک و جدید استقبال کنیم تا بتونیم، بهترین کیفیت ممکن رو برای کباب‌ها بدست بیاریم و شما رو به کبابی با شهرت جهانی مهمان کنیم.

انواع کباب ها

اخبار


مرداد ۲۰, ۱۳۹۹

۷ ویژگی یک رستوران خوب

یکی از تفریح‌های ما ایرانی‌ها غذا خوردن بیرون از منزل است. و مهمترین نکته در انتخاب رستوران برای ما ...
مرداد ۲۰, ۱۳۹۹

روش‌های انتخاب غذای سالم متناسب با وضعیت جسمی

غذای سالم و انتخاب صحیح آن در رستوران اهمیت زیادی در حفظ ...